O firmie Ergobud Informacje o kształtkach wieńcowychKontakt  

  Untitled Document

UWAGA!! Pragniemy poinformować, że na rynku pojawiły się podróbki kształtek wieńcowo-nadprożowych. Elementy są produkowane i sprzedawane bez zgody i wiedzy prawowitego właściciela prawa ochronnego na wzór użytkowy. Jakość podrobionych kształtek z powodu pominięcia ściśle określonych procesów technologicznych jest BARDZO SŁABA!! W związku z powyższym, dla własnego bezpieczeństwa, prosimy każdorazowo prosić sprzedawcę o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej oryginalności sprzedawanego produktu.

 

UWAGA! Nowy adres
ul. Wita Stwosza 59/2, 02-661 Warszawa
tel.0-22 428-54-17, 0698 645-692

 


 


Zaprezentowane na tegorocznych targach budowlanych Kształtki Wieńcowe, zostały docenione przez fachowców i uhonorowane Złotymi Medalmi Targów Poznańskich, Katowickich oraz Lubelskich. Otrzymane wyróżnienie to dowód i uznanie dla naszego wyrobu oraz uznanie dla wszystkich, którzy ciężko pracowali nad tym rozwiązaniem.

MTP Budma 2007 - Nasza kształtka na targach!

Zakup form plastikowych do produkcji kształtek KZE i KWE został współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Pragniemy poinformować, że Kształtki Wieńcowe otrzymały Znak Wspólnotowy i są zastrzeżone w całej Unii Europejskiej. Ponadto dokonany zostały zgłoszenia w UP Rosji, Ukrainy i Białorusi.
Równoczenie przypominamy, że Kształtki wieńcowe KZE oraz KWE objęte są ochroną w Urzędzie Patentowym RP jako wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe oraz w Urzędzie ds Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM w Alicante, jako wspólnotowy znak towarowy WZT nr 004419685.

 
Site by PRI.pl   O firmie | Kształtki | Kontakt     © by Ergobud Sp. z o.o.